Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. .... czytaj pełny tekst

Diagnostyka i naprawy elektroniki.


Diagnozowanie usterek w nowoczesnych samochodach to złożony problem. Rozbudowane systemy elektroniczne przesyłają duże ilości danych i posiadają pewne funkcje autodiagnostyki. Dzięki temu, w przypadkach usterek pojawiają się na desce rozdzielczej komunikaty błędów. Kontrolki posiadają jednak różne zadania i ich świecenie odpowiada czasem za kilka komunikatów.


Współczesna diagnoza usterek w samochodzie nie jest możliwa bez specjalistycznych testerów diagnostycznych i wiedzy operatora. Sam odczyt kodów błędów daje zaledwie wskazówkę odnośnie potencjalnie wadliwego modułu. To od umiejętności i doświadczenia diagnosty zależy ich prawidłowa interpretacja.


W naszym serwisie dysponujemy nowoczesnymi testerami diagnostycznymi, które umożliwiają komunikację z większością jeżdżących po naszych drogach pojazdów ciężarowych, dostawczych i autobusów a pracownicy posiadają stosowne umiejętności. Jeśli z Państwa pojazdem dzieje się coś niepokojącego – zachęcamy do wizyty.