Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. .... czytaj pełny tekst

 Haki holownicze

Firma STEINHOF jest jednym z największych polskich producentów haków holowniczych. W ofercie posiadamy  zaczepy samochodowe z kulą odkręcaną oraz wypinaną automatycznie.

  • haki holownicze z kulą odkręcaną, gdzie kula haka mocowana jest do korpusu haka za pomocą śrub. Kulę haka można w łatwy sposób zdemontować odkręcając śruby

  • haki wypinane automatycznie, bezpieczne, niezawodne i wygodne w obsłudze. Do zamontowania i zdemontowania nie potrzeba użycia siły fizycznej, są wyposażone w zamki zabezpieczające przed kradzieżą. Estetyczne w wyglądzie, spójne z tylną linią nadwozia

Nasze haki holownicze powstają z najwyższej jakości materiałów, a także posiadają odpowiednie homologacje, które są gwarancją ich wytrzymałości. Oferujemy zaczepy samochodowe dostosowane do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Hak holowniczy z kulą odkręcaną to rozwiązanie dla osób, które oczekują niezawodności połączonej z niższą ceną. Tymczasem zautomatyzowanie haków holowniczych podnosi wygodę ich użytkowania, co jednak wiąże się z wyższym kosztem.

Kupując zaczep samochodowy z hakiem wypinanym automatycznie, można wybierać spośród wertykalnych i horyzontalnych, a także automatycznych i półautomatycznych. Z zaczepami samochodowymi powiązane są również wiązki elektryczne.

W naszym serwisie istnieje możliwość profesjonalnego zamontowania naszych produktów. Doradcy pomogą w dokonaniu wyboru i służą poradą. Zapewniamy najlepszą dostępność towaru i atrakcyjne ceny! 

 

Kontakt z Biurem Obsługi