Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. .... czytaj pełny tekst

Firma Steinhof

Została założona w 1960 r. Od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji haków holowniczych i klocków hamulcowych do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Firma jest jednym z największych producentów na rynku polskim. Około 40% swojej produkcji eksportuje do Finlandii, Niemiec, Danii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Grecji.

Produkty firmy posiadają niezbędne certyfikaty i homologacje. Głównymi elementami polityki rozwoju jest dbałość o podnoszenie jakości produkcji i dostosowanie norm produkcyjnych do wymagań i standardów międzynarodowych. Firma produkuje w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 potwierdzony przez TUV CERT.

Produkty firmy STEINHOF reprezentują doskonały stosunek jakości do ceny, co sprawia, że są one bardzo konkurencyjne stosunku do propozycji krajowych i zagranicznych. Firma posiada też jasną i stabilną politykę sprzedaży, zapewnia szerokie wsparcie dla partnerów oraz posiada wygodny i przejrzysty system logistyki i dystrybucji.

Serwis Steinhof

Steinhof Serwis powstał w odpowiedzi na liczne zapytania naszych Klientów, którzy oprócz haków i układów hamulcowych, poszukiwali miejsca, w którym będzie można wykonać pełen zakres usług mechaniczno-obsługowych za rozsądną cenę.

Wiemy, że zapewnienie usług na odpowiednim poziomie wymaga nowoczesnego sprzętu i doświadczonych pracowników. Nasz serwis posiada kompletne wyposażenie wysokiej jakości,  umożliwiające obsługę pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych.

Położony jest na terenie zakładu produkcyjnego i magazynów, co zapewnia najlepszą z możliwych dostępność części, dzięki czemu czas napraw możemy skrócić do niezbędnego minimum.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!