Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. .... czytaj pełny tekst

Diagnostyka

Diagnozowanie usterek w nowoczesnych samochodach to złożony problem. Rozbudowane systemy elektroniczne przesyłają duże ilości danych i posiadają pewne funkcje autodiagnostyki. Dzięki temu, w przypadkach usterek pojawiają się na desce rozdzielczej komunikaty błędów. Natomiast warto wiedzieć, że kontrolki posiadają różne zadania i ich świecenie odpowiada czasem za kilka komunikatów.

Współczesna diagnoza usterek w samochodzie nie jest możliwa bez specjalistycznych testerów diagnostycznych i wiedzy operatora. Sam odczyt kodów błędów daje zaledwie wskazówkę odnośnie potencjalnie wadliwego modułu. To od umiejętności i doświadczenia diagnosty zależy ich prawidłowa interpretacja.

W naszym serwisie dysponujemy nowoczesnymi testerami diagnostycznymi, które umożliwiają komunikację z większością jeżdżących po naszych drogach samochodów. Jeśli z Państwa pojazdem dzieje się coś niepokojącego – zachęcamy do wizyty.

 

Kontakt z Biurem Obsługi